Plastová okna

PL PLAST - Ladislav Plch - Karlovy Vary

Váš dodavatel plastových oken a dveří

Super ceny, dlouholeté zkušenosti v oboru

Aktuálně

  • Profil Gealan

Výpis všech aktualit najdete na stránce Informace

Skip Navigation LinksO firmě

Jmenuji se Ladislav Plch‚ jsem narozen dne 3.6.1953 a jsem majitelem firmy s obchodním názvem Ladislav Plch - PL PLAST. Vznik firmy se datuje ke dni 1.2.1997. Firma pracuje pod identifikačním číslem 65545966 a daňovým číslem CZ530603127. Firma se zabývá kompletní dodávkou plastových oken a všech komponentů souvisejících s okny ( např. parapety , rolety , žaluzie sítě proti hmyzu aj.) součástí dodávky je demontáž, montáž, zednické začištění.

V roce 1991 jsem pracoval ve firmě KV RESTAV sídlící v Karlových Varech Ríční 1. Zde jsem pracoval ve funkci technika - vedoucí výroby. V této firmě jsem působil 5 let. V roce 1995 jsem přešel do firmy Sportservis který se v roce 1996 přejmenoval na Stavební výplně a.s.‚ tato firma se zabývá výrobou plastových oken. Zde jsem pracoval ve funkci ředitele výroby, montáží a dopravy.

V dnešní době si kladu za cíl vytvořit zázemí firmy v oblasti skladových prostor a nadále vylepšovat image firmy. Vlastní činnost probíhá následovně: první kontakt - zde zákazníka seznámíme s konstrukcí, s technickými parametry a s možnostmi variant barev, složení skel‚ meziskelních příček atd. Dále vyhotovíme cenovou nabídku na požadované typy a počty oken bezplatně. V případě dalšího zájmu zákazníka se provede zaměření stavebních otvorů a z toho se odvodí přesný vnější rozměr oken. Další obchodní styk probíhá přes vyhotovení a podepsání smlouvy, zaplacení zálohy a vytvoření podkladů (technických dat) pro výrobu. Termín dodání oken cca jeden měsíc od podpisu smlouvy a zaplacení zálohy. Po domluvě se zákazníkem provedeme demontáž stávajících oken‚ montáž nových PVC oken a v případě zájmu i zednické začištění. Naše firma nabízí kvalitní plastová okna z profilů SALAMANDER s různými počty komor v provedení standard, luxus, elegant, klasik aj.
Ladislav Plch

RI okna Alurol Alumistr LN servis Perito Hörmann

PL PLAST, Alšova 7

360 00 Karlovy Vary

Tel.: +420 353 585 090, mobil: +420 605 252 694

e-mail: info@plplast.cz